Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TA-25621
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TA-25621 Tape Foam 3/16"thick 1/2 "wide 50'long Blk#12 Den
Item:
#1212162
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TA-25621 |
| Manufacturer Part # | TA-25621 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TA-25621 Tape Foam 3/16"thick 1/2 "wide 50'long Blk#12 Den
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TA-25621 Tape Foam 3/16"thick 1/2 "wide 50'long Blk#12 Den
