$6.35
$7.00
Compare Price
You save
$0.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM-33675
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TM-33675 Terminals *ct Jumper Bar 2pol16mm Sq.
Item:
#1211301
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM-33675 |
| Manufacturer Part # | TM-33675 |
| Height | 2.8" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TM-33675 Terminals *ct Jumper Bar 2pol16mm Sq.
$6.35
$7.00
You save
$0.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM-33675 Terminals *ct Jumper Bar 2pol16mm Sq.

