Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM-34801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TM-34801 Terminal 5.0mm Pluggable 9 Poles Black Es/i/g
Item:
#1212140
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM-34801 |
| Manufacturer Part # | TM-34801 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TM-34801 Terminal 5.0mm Pluggable 9 Poles Black Es/i/g
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM-34801 Terminal 5.0mm Pluggable 9 Poles Black Es/i/g