Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM34904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TM34904 Terminal 3 Pole Green Gm Vstbr2 5/3 St 7 62 Plug
Item:
#1222843
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM34904 |
| Manufacturer Part # | TM34904 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TM34904 Terminal 3 Pole Green Gm Vstbr2 5/3 St 7 62 Plug
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM34904 Terminal 3 Pole Green Gm Vstbr2 5/3 St 7 62 Plug