$242.81
$282.00
Compare Price
You save
$39.19
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TR34723
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TR34723 Timer 120v 60 Minute Ascmust Buy W/ Kn 34858
Item:
#1221989
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TR34723 |
| Manufacturer Part # | TR34723 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TR34723 Timer 120v 60 Minute Ascmust Buy W/ Kn 34858
$242.81
$282.00
You save
$39.19
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TR34723 Timer 120v 60 Minute Ascmust Buy W/ Kn 34858
