$7.78
$14.40
Compare Price
You save
$6.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
American Metalcraft UBRT10MO Bowl 10 Oz 4.3" Dia. X 2"h
Item:
#1011547
Technical details
| Manufacturer | American Metalcraft |
|---|---|
| Model Number | UBRT10MO |
| Manufacturer Part # | UBRT10MO |
| Plastic Type | Melamine |
| Shape | Round |
| Long Side / Diameter | 4" - 5" |
| Height | 2" |
| Width | 4.3" |
| Weight | 0.41 lbs |
| UPC | 704339915409 |
American Metalcraft UBRT10MO Bowl 10 Oz 4.3" Dia. X 2"h
$7.78
$14.40
You save
$6.62
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Metalcraft, UBRT10MO, Bowl, 10 oz, 4.3" dia. X 2"h, round, tapered, Unity Collection, mocha
