$10.48
$19.40
Compare Price
You save
$8.92
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
American Metalcraft WTHG2 Taco Holder Melamine Gray
Item:
#1932714
Technical details
| Manufacturer | American Metalcraft |
|---|---|
| Model Number | WTHG2 |
| Manufacturer Part # | WTHG2 |
| Construction | Plastic |
| Height | 2.87" |
| Width | 2.87" |
| Weight | 0.54 lbs |
| UPC | 704339752387 |
American Metalcraft WTHG2 Taco Holder Melamine Gray
$10.48
$19.40
You save
$8.92
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Metalcraft, WTHG2, Taco Holder, melamine, gray, 2 compartments, Whimsical Taco Holders

