$396.20
$566.32
Compare Price
You save
$170.12
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Panel .
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 991025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Panel 991025 Txv Expansion Valve
Item:
#1201731
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 991025 |
| Manufacturer Part # | 991025 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel 991025 Txv Expansion Valve
$396.20
$566.32
You save
$170.12
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 991025 Txv Expansion Valve