$92.45
$96.00
Compare Price
You save
$3.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Panel .
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 993022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Panel 993022 Door Gasket Ap7 30.5625x26.5x0.75
Item:
#1441275
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 993022 |
| Manufacturer Part # | 993022 |
| Height | 2.5" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 22.65" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel 993022 Door Gasket Ap7 30.5625x26.5x0.75
$92.45
$96.00
You save
$3.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 993022 Door Gasket Ap7 30.5625x26.5x0.75
