$529.66
$550.00
Compare Price
You save
$20.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Panel .
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 994290
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Panel 994290 Food Probe
Item:
#1441281
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 994290 |
| Manufacturer Part # | 994290 |
| Height | 1.35" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel 994290 Food Probe
$529.66
$550.00
You save
$20.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 994290 Food Probe
