$129.04
$134.00
Compare Price
You save
$4.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Panel .
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 9A-3482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Panel 9A-3482 Door Gasket
Item:
#1903921
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 9A-3482 |
| Manufacturer Part # | 9A-3482 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel 9A-3482 Door Gasket
$129.04
$134.00
You save
$4.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 9A-3482 Door Gasket