$94.37
$98.00
Compare Price
You save
$3.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Panel .
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 9D-1174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Panel 9D-1174 4 Pin Molex Connector W/18"
Item:
#1441315
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 9D-1174 |
| Manufacturer Part # | 9D-1174 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel 9D-1174 4 Pin Molex Connector W/18"
$94.37
$98.00
You save
$3.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 9D-1174 4 Pin Molex Connector W/18"
