Free Shipping
Free Shipping
$12,762.06
$18,242.01
Compare Price
You save
$5,479.95
(30%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
American Panel AP5BCF45-2 Hurrichill Chiller/freez
Item:
#2233883
Technical details
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | AP5BCF45-2 |
| Manufacturer Part # | AP5BCF45-2 |
| Height | 36" |
| Width | 29.5" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 373 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Panel AP5BCF45-2 Hurrichill Chiller/freez
$12,762.06
$18,242.01
You save
$5,479.95
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Panel AP5BCF45-2 Hurrichill Chiller/freez