Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range 0A91035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range 0A91035 Gearmotor Fan 120v 3.4rpm
Item:
#1199531
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | 0A91035 |
| Manufacturer Part # | 0A91035 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
American Range 0A91035 Gearmotor Fan 120v 3.4rpm
$309.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range 0A91035 Gearmotor Fan 120v 3.4rpm

