$0.57
$0.91
Compare Price
You save
$0.34
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 10013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range 10013 Plug 1/8"
Item:
#1136283
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | 10013 |
| Manufacturer Part # | 10013 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
American Range 10013 Plug 1/8"
$0.57
$0.91
You save
$0.34
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range 10013 1/8" Mpt Brass Hex Head Pipe Plug

