$63.22
$124.00
Compare Price
You save
$60.78
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range aftermarket .
- Engineered to match existing American Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket American Range -221027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range -221027 Top Grate
Item:
#1135106
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | -221027 |
| Manufacturer Part # | -221027 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 14.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
American Range -221027 Top Grate
$63.22
$124.00
You save
$60.78
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range -221027 Top Spider Grate 12" X 12", American Range Ar Series Ar-hp

