Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range -265004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range -265004 Casters 5" Swivel 2 W/ 2 W/o Brake
Item:
#1199549
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | -265004 |
| Manufacturer Part # | -265004 |
| Height | 6.6" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
American Range -265004 Casters 5" Swivel 2 W/ 2 W/o Brake
$513.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range -265004 Casters 5" Swivel 2 W/ 2 W/o Brake

