Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A13025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A13025 Wire Harness W/ 5 Pin Connector
Item:
#1199628
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A13025 |
| Manufacturer Part # | A13025 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
American Range A13025 Wire Harness W/ 5 Pin Connector
$91.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A13025 Wire Harness W/ 5 Pin Connector
