Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A13034
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A13034 Harness Ar6 C Range Wiring
Item:
#1441161
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A13034 |
| Manufacturer Part # | A13034 |
| Height | 2.7" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A13034 Harness Ar6 C Range Wiring
$359.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A13034 Harness Ar6 C Range Wiring
