Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A14030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A14030 U Burner Horiz Broiler Chicken
Item:
#1199629
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A14030 |
| Manufacturer Part # | A14030 |
| Height | 10.5" |
| Width | 35.5" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
American Range A14030 U Burner Horiz Broiler Chicken
$248.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A14030 U Burner Horiz Broiler Chicken
