Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A14043
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A14043 Burner Assembly 35k Btu Acb
Item:
#1441164
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A14043 |
| Manufacturer Part # | A14043 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3" |
| Depth | 39.34" |
| Weight | 7.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A14043 Burner Assembly 35k Btu Acb
$880.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A14043 Burner Assembly 35k Btu Acb
