Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A20016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A20016 Bulb Flood 65 Watt Acb
Item:
#1441356
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A20016 |
| Manufacturer Part # | A20016 |
| Height | 3.8" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A20016 Bulb Flood 65 Watt Acb
$57.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A20016 Bulb Flood 65 Watt Acb
