$0.22
$0.38
Compare Price
You save
$0.16
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart A28017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A28017 Sleeve 3/16''
Item:
#1135732
40+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A28017 |
| Manufacturer Part # | A28017 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
American Range A28017 Sleeve 3/16''
$0.22
$0.38
You save
$0.16
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A28017 Brass Ferrule 3/16" Cct Each