Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A28017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A28017 Sleeve 3/16 Compression
Item:
#1441174
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A28017 |
| Manufacturer Part # | A28017 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 0.01" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A28017 Sleeve 3/16 Compression
$1.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A28017 Sleeve 3/16 Compression
