Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A28028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A28028 Adapter 3/8c X 3/8 27 Uns Bras
Item:
#1441176
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A28028 |
| Manufacturer Part # | A28028 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A28028 Adapter 3/8c X 3/8 27 Uns Bras
$10.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A28028 Adapter 3/8c X 3/8 27 Uns Bras
