Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A29004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A29004 Orifice Hood # 50 1/2brass
Item:
#1440876
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A29004 |
| Manufacturer Part # | A29004 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A29004 Orifice Hood # 50 1/2brass
$4.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A29004 Orifice Hood # 50 1/2brass
