Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range -A29201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range -A29201 Pilot Tube Assembly American Range
Item:
#1846775
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | -A29201 |
| Manufacturer Part # | -A29201 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range -A29201 Pilot Tube Assembly American Range
$41.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range -A29201 Pilot Tube Assembly American Range