Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A29204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A29204 Pilot Tip Dual Valve
Item:
#1199506
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A29204 |
| Manufacturer Part # | A29204 |
| Height | 1.1" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A29204 Pilot Tip Dual Valve
