KitchenRestock.com is your trusted source for Keating aftermarket .
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating A31005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A31005 Basket Support 17 1/2" 'x 17 1/2"
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A31005 |
| Manufacturer Part # | A31005 |
| Height | 0.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A31005 Basket Support Rack 17-1/2" X 17-1/2" Nickel Plated, Total 12 Small Wires Plus Outer Frame And One Cross Support., Keating Fryer, Pitco Fryer Se18s Ssh75

