Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
American Range A31016 Double Skewer Fits Hickory
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A31016 |
| Manufacturer Part # | A31016 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A31016 Doublw Skewer, 2-3/4" Spaced 3-1/4" Long Prongs On Both Sides S/s, 7-1/4" Total Length 1/2" Hole, Includes Screw # 26-2501 1/4"-20 Ss Thumbscrew, Hickory
