$11.58
$23.00
Compare Price
You save
$11.42
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range aftermarket .
- Engineered to match existing American Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket American Range A32012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A32012 Bezel Bj Thermostat
Item:
#1149010
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A32012 |
| Manufacturer Part # | A32012 |
| Height | 0.44" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
American Range A32012 Bezel Bj Thermostat
$11.58
$23.00
You save
$11.42
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A32012 Bezel Bj Thermostat

