Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A32020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A32020 Dial 2in Off Lo 250 500
Item:
#1823249
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A32020 |
| Manufacturer Part # | A32020 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A32020 Dial 2in Off Lo 250 500
$53.82
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A32020 Dial 2in Off Lo 250 500