$29.25
$46.93
Compare Price
You save
$17.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range aftermarket .
- Engineered to match existing American Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket American Range A35027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A35027 Adjustable Leg W/ Plate 6in
Item:
#1201343
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35027 |
| Manufacturer Part # | A35027 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
American Range A35027 Adjustable Leg W/ Plate 6in
$29.25
$46.93
You save
$17.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35027 Adjustable Leg W/ Plate 6in