Free Shipping
Free Shipping
$1,080.14
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A35103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A35103 4 Swivel 3/w Brake Castr Set Of 6
Item:
#1184161
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35103 |
| Manufacturer Part # | A35103 |
| Height | 6.6" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A35103 4 Swivel 3/w Brake Castr Set Of 6
$1,080.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35103 4 Swivel 3/w Brake Castr Set Of 6
