Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A37044
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A37044 Conversion Kit Ar24g 6b
Item:
#1441383
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A37044 |
| Manufacturer Part # | A37044 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A37044 Conversion Kit Ar24g 6b
$115.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A37044 Conversion Kit Ar24g 6b
