Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A40006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A40006 Old Style Spit Socket Acb 4
Item:
#1184173
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A40006 |
| Manufacturer Part # | A40006 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A40006 Old Style Spit Socket Acb 4
About this item
Product Details
Product Details
American Range A40006 Old Style Spit Socket Acb 4
