Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A42106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A42106 Screw Sm #10 X 1/2 Truss Phil
Item:
#1441401
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A42106 |
| Manufacturer Part # | A42106 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 4.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A42106 Screw Sm #10 X 1/2 Truss Phil
$0.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A42106 Screw Sm #10 X 1/2 Truss Phil