Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A42175
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A42175 8x16mm Socket Screw Set Stainless Steel
Item:
#1184112
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A42175 |
| Manufacturer Part # | A42175 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A42175 8x16mm Socket Screw Set Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
American Range A42175 8x16mm Socket Screw Set Stainless Steel
