Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A53036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A53036 Tube Handle Ar4 Heavy Duty Ss
Item:
#1441182
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A53036 |
| Manufacturer Part # | A53036 |
| Height | 6.4" |
| Width | 7" |
| Depth | 23.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A53036 Tube Handle Ar4 Heavy Duty Ss
About this item
Product Details
Product Details
American Range A53036 Tube Handle Ar4 Heavy Duty Ss