Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A80106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A80106 Valve Gas Ball 1/2x1/2arsp J
Item:
#1441406
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A80106 |
| Manufacturer Part # | A80106 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A80106 Valve Gas Ball 1/2x1/2arsp J
$148.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A80106 Valve Gas Ball 1/2x1/2arsp J
