Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99324
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A99324 Oven M/msd Flue Box
Item:
#1184190
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99324 |
| Manufacturer Part # | A99324 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99324 Oven M/msd Flue Box
