Free Shipping
Free Shipping
$1,353.99
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99649
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A99649 Door Ar 4 24oven Assembly
Item:
#1441524
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99649 |
| Manufacturer Part # | A99649 |
| Height | 5.75" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 27.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A99649 Door Ar 4 24oven Assembly
$1,353.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99649 Door Ar 4 24oven Assembly
