Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99837
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A99837 10 Adapter Wok Ring Stainless
Item:
#1184232
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99837 |
| Manufacturer Part # | A99837 |
| Height | 3.9" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A99837 10 Adapter Wok Ring Stainless
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99837 10 Adapter Wok Ring Stainless
