Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
American Range CCGS-60 Equipment Stand Open Base 60"W X 24"D
Item:
#698377
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | CCGS-60 |
| Manufacturer Part # | CCGS-60 |
| Width (side - side) | 54" - 62" Wide |
| Base Type | Open Base |
| Depth (front - back) | 19 - 24" Deep |
| Width | 60" |
| Depth | 24" |
| Weight | 99 lbs |
American Range CCGS-60 Equipment Stand Open Base 60"W X 24"D
About this item
Product Details
Product Details
American Range, CCGS-60, Equipment Stand, open base, 60"W x 24"D