Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R10002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R10002 Lens Bulb 40w Lamp Assy
Item:
#1184233
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10002 |
| Manufacturer Part # | R10002 |
| Height | 2.8" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range R10002 Lens Bulb 40w Lamp Assy
$47.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10002 Lens Bulb 40w Lamp Assy
