Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R10023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R10023 Relay 30a Arr Df/afm/ma
Item:
#1441529
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10023 |
| Manufacturer Part # | R10023 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range R10023 Relay 30a Arr Df/afm/ma
$170.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10023 Relay 30a Arr Df/afm/ma
