Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R10105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R10105 Cap W/ Thermostat Griddle 18
Item:
#1184212
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R10105 |
| Manufacturer Part # | R10105 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range R10105 Cap W/ Thermostat Griddle 18
$171.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range R10105 Cap W/ Thermostat Griddle 18
