Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R16019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R16019 Assy Burner Large Spacer
Item:
#1184240
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R16019 |
| Manufacturer Part # | R16019 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range R16019 Assy Burner Large Spacer
About this item
Product Details
Product Details
American Range R16019 Assy Burner Large Spacer
