Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range aftermarket .
- Engineered to match existing American Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket American Range R35000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R35000 4 Adjustable Leg W/ Black Glide
Item:
#1146408
Technical details
| Fits with Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R35000 |
| Manufacturer Part # | R35000 |
| Height | 3.45" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
American Range R35000 4 Adjustable Leg W/ Black Glide
About this item
Product Details
Product Details
American Range R35000 4 Adjustable Leg W/ Black Glide
