Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range R43009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range R43009 Hinge Oven 30door Lt Arrob 30
Item:
#1441536
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | R43009 |
| Manufacturer Part # | R43009 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range R43009 Hinge Oven 30door Lt Arrob 30
$92.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range R43009 Hinge Oven 30door Lt Arrob 30
